Паливні пелети – чому за ними майбутнє?

Деревні пелети – екологічно чисте тверде паливо, що виготовляється з пресованої тирси та супутніх промислових відходів від фрезерування пиломатеріалів. Вибір деревного пелетного палива в якості джерела опалення має численні переваги для вашого будинку, вашого бюджету і навколишнього середовища.

Ми зібрали невеликий список особливостей паливних пелетів та розкажемо більш детально чому це найкращий вибір на сьогодні.

  1. Енергоефективність. Деревні гранули є ефективним джерелом тепла, оскільки вони містять дуже низький рівень вологи та золи, порівняно з деревною тріскою або кордом. Можна перетворити майже 100% пелет в теплову енергію з дуже невеликою кількістю відходів.
  2. Відновлюваний ресурс. На відміну від викопних видів палива, таких як нафта і природний газ, запаси яких обмежені, деревні пелети є відновлюваним ресурсом. Пелети виготовляються з побічних продуктів деревообробної та паперової промисловості, таких як тріска та тирса, або з побічних продуктів проріджування лісу, які потім пресуються у зручну форму пелет.
  3. Екологічно відповідальні. Паливо з деревних гранул є чудовим вибором для тих, хто бажає бути трохи більш екологічним у використанні енергії в своєму будинку. Викиди твердих частинок від пелетного палива надзвичайно низькі, так само як і викиди вуглекислого газу. Протягом року використання деревних пелет замість нафтових видів палива дозволить заощадити мільйони тонн викидів вуглекислого газу.
  4. Економічно ефективно та доступно. Печі на деревних гранулах часто є більш доступними у придбанні та встановленні, ніж інші типи опалювальних приладів. Крім того, оскільки деревні гранули горять так дешево і ефективно, загальна вартість палива набагато нижча, ніж в інших системах опалення, включаючи дрова, нафту, електрику і природний газ.
  5. Зручні і прості у використанні. Тепло від печі на деревних гранулах буде комфортно обігрівати весь ваш будинок, забезпечуючи затишне тепло всю зиму. У багато моделей пелетних печей можна завантажити достатню кількість пелет, щоб їх вистачило на два-три дні, на відміну від дров’яної печі, яка потребує постійного завантаження і контролю. Їх також зазвичай легше чистити, ніж дров’яні печі.
    Отже, низька ціна та легкість використання стануть основними причинами використання саме пресованих деревних пелет для опалення. На сайті VERBA-VV є можливість замовити великі пакування пелет. Ми працюємо з різними об’ємами замовлень та готові обговорювати ваші побажання. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *