Чим євро-піддон відрізняється від звичайного піддону?

Піддони – це ефективне рішення для зберігання та відправки продукції, адже воно усуває проблеми, пов’язані з безпечним і надійним переміщенням товарів. Піддони дають легкий доступ до продукції і є ідеальним способом зберігання товарів на складах.

Розміри піддонів відрізняються в різних регіонах. Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) затвердила 6 розмірів палет, які широко використовуються в якості стандартних розмірів по всьому світу. При доставці товарів до або з Європи є два основних типи палет, які ви можете використовувати. Це або стандартні піддони, або європіддони.

Але в чому полягають ключові відмінності між стандартними та європіддонами? Та чому європіддони для транспортування використовують частіше?
Для початку трохи основних характеристик.

Стандартні піддони мають розмір 1,2 метра х 1 метр. Висота може варіюватися залежно від товару. Європіддони мають розмір 1,2 метра х 0,8 метра. Європіддони тонші, ніж стандартні, а також можуть мати різні показники вантажопідйомності.

Розміри стандартних піддонів підходять далеко не для всіх типів продукції. Європіддони, завдяки їх зручним габаритам, використовують у багатьох галузях.

Хоча ціна на європіддон десь у 2 рази вища, аніж на стандартний, його все ж обирають частіше не лише через розміри.

Ось ще декілька переваг:

  • вантажопідйомність. Звичайний піддон витримає 700-1500 кг, у той час як євроваріант – до 2500 кг;
  • термін експлуатації. Європіддон виготовляється з якісної деревини з додатковою обробкою, служить в 2 рази довше та рідше ремонтується;
  • жорсткість і міцність. Для виготовлення європіддонів використовують “досконалі” цвяхи. Їх відрізняє товщина, кручена нарізка і форма капелюшка. Такі кріплення з’єднують міцніше, жорсткіше. Європіддон за тривалої експлуатації та серйозних навантажень не “розбовтується”.

Європіддони – це оптимальне поєднання якості та ціни. Незалежно від сфери використання, ці вироби стануть надійним помічником у будь-якому аспекті. Але також важливо обрати поставника, який дотримується усіх стандартів та правил під час виготовлення виробу, аби палети дійсно служили довго.

Компанія VERBA-VV займається виготовленням європіддонів вже понад 10 років. Ми гарантуємо виконання усіх умов виготовлення продукції та продаємо лише сертифіковану продукцію. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *