Як роблять деревне вугілля: особливості виробництва та плюси використання

Деревне вугілля використовується як побутове паливо для приготування їжі в багатьох країнах, що розвиваються. Це найпопулярніше паливо для барбекю в усьому світі.

Деревне вугілля виробляється шляхом нагрівання деревини або інших органічних матеріалів вище 400 °C у середовищі, позбавленому кисню. При цьому видаляється вода та інші летючі елементи, що дозволяє готовому продукту, деревному вугіллю, горіти при високих температурах з дуже малою кількістю диму.

Це можна зробити кількома способами. Традиційним, використовуючи шахтні печі, які будуть виробляти вугілля низької якості. Або більш технологічно просунутим – за допомогою промислового обладнання, яке буде виробляти високоякісне деревне вугілля з фіксованим вмістом вуглецю понад 82%.

Незалежно від того, чи ви використовуєте низькотехнологічний, маломасштабний метод, чи високотехнологічні пристрої, основний процес по суті однаковий. Однак якість готового деревного вугілля та час, необхідний для його створення, суттєво відрізняються. Використовувана деревина, температура нагріву, наявність повітря і час обробки – все це відіграє певну роль. Тому під час замовлення деревного вугілля важливо поцікавитися процесом його виготовлення.

  • Переваги деревного вугілля при використанні в якості побутового палива полягають в тому, що воно:
  • Виробляє менше диму при згорянні;
  • Вимагає незначної або взагалі не вимагає підготовки перед фактичним використанням;
  • Має більш високий вміст енергії на одиницю маси;
  • Може легко транспортуватися і зберігатися, а також повторно використовуватися, коли залишається після приготування їжі.

На сайті VERBA-VV можна замовити деревне вугілля у різних за вагою фасовках. Ми дотримуємося усіх стандартів виготовлення та пропонуємо лише високоякісне вугілля, яке зробить ваше барбекю ароматним та соковитим. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *